Menü

Hizmetlerimiz < Anasayfaya Geri Dön

İlham almak için bir çok yol vardır, müzeler, cadder, dergiler, moda, renkler, televizyon programları... Ancak fikirleri gerçeğe dönüştürmekte zor olan, bu fikirleri mekan ile bütünleyip entegre etmek, bir felsefe etrafında toplayıp veya soruna çözüm bulup zamanı doğru kullanıp, doğru amaca ulaşa bilmektir. Kullanıcılar nezninde kaliteyi konforu kalıcı değerleri, özgünlüğü, biçimi, kavramları, doğayı, teknolojiyi ifade eden
K1 MİMARLIK olarak bilgi ve profosyonel yaklaşımımızı sizlerin hizmetine sunuyoruz.

PROJE

K1 Mimarlık, bir projenin uygulama aşamasına gelmeden önceki proje sürecinde; kalite, teknik yeterlilik ve maliyet kontrollerinin yapılmasında, farklı çözüm alternatifleri üretilmesinde ve sunulmasında, ve böylelikle projenin en etkin ve verimli bir şekilde sonlandırılmasına uzman kadrosuyla destek verir.

DANIŞMANLIK & KONTROL

K1 Mimarlık, gerek proje aşamasında gerekse uygulama aşamasında birikim ve deneyimini Danışmanlık-Kontrol Hizmeti ile müşterilerine sunarak projelerin ve uygulamaların etkin ve verimli bir şekilde bitirilmesini sağlamaktadır.

MEKAN TASARIMI

İç Mekan Tasarımı K1 Mimarlık’ın diğer işlerine nispeten daha tecrübeli ve deneyimli olduğu İç Mekan Tasarımı alanında, özellikle Otel, Restoran ve Kafe-Bar çalışmaları konusunda çok sayıda ve çeşitte referansa sahiptir.

PEYZAJ

Peyzaj alanında K1 Mimarlık, peyzaj planlama projeleri, peyzaj tasarım ve uygulama projeleri, tarımsal ve peyzaj sulama sistemleri, bakım ve danışmanlık hizmetleri, yüzme havuzu, süs havuzu ve şelaleler, drenaj sistemleri, çim ve spor alanları tesisi gibi alanlarda faaliyet göstermektedir.

UYGULAMA

Birçok önemli kurumsal firmanın uygulama işlerini yapan K1 Mimarlık; “Proje” ve “Danışmanlık-Kontrol” başlıklarında verdiği hizmetlerin avantajlarını “Uygulama”larına yansıtmaktadır. Anahtar teslim uygulamalarda hızlı ve kaliteli işiyle ön plana çıkmaktadır..

DEKORASYON

Ev , yazlık ,villa ,mağaza tadilatında uzmanlaşmış kadromuz sayesinde yenilenmiş ve daha kullanışlı mekanlara sahip olabilirsiniz. Konuttan fabrikaya komple ,inşaat ve anahtar teslim tadilat..