Menü

Biz Kimiz < Anasayfaya Geri Dön

K1 MİMARLIK

ARCHITECTURE

K1 Mimarlık, mimari ve iç mimari tüm hizmetlerin kontrolünü elinde tutan; büyük ölçekli projeleri, esnek organizasyonu ile kolaylıkla yürüten ve yöneten bir yapıya sahiptir. Mimari ve iç mimaride geniş bir yelpazede hizmet veren K1 Mimarlık; Otel, Alışveriş merkezi, Restaurant, Kafe, Villa ve Ev dekorasyonları, Fuar standı, Ofis dekorasyonu, Mağaza dekorasyonu gibi konularda proje ve uygulama alanında pek çok çalışması bulunmaktadır.

K1 Mimarlık olarak misyonumuz, müşterilerimize kendilerine ait hissedebilecekleri mekanlar yaratmaktır. Bu doğrultuda da en önemli verileri yine müşterilerimizden almaktayız.Müşterilerimizin zevkleri, fikirleri, yaşam tarzları, mevcut ve gelecekteki ihtiyaçları, hobileri gerek mekan, gerekse obje tasarımlarımızda çıkış noktalarımızı oluşturmaktadır.

Optimumu yaratmak hedefiyle, oran, doku, kütle, renk, fonksiyon, estetik… gibi mimari bir baz ile müşterilerimizden edindiğimiz verileri birleştirerek, empatik yaklaşımımızla mekanları gerektiğinde çoklu alternatifli olarak projelendiriyoruz. Optimum projelendirme, sürprizlere meydan bırakmayan, doğru ve yerinde malzeme seçimi, aynı malzeme için en az 2 yerden alınan teklif ile fiyat analizi karşılaştırması, bütçenin yönlendirilmesi, imalat projeleri, uygulama, kalite kontrol ve zamanında teslim, tüm bu süreçlerde organizasyonun öneminin ve halkalardan birindeki hatanın tüm projenin bütünlüğünü bozacağını düşünüyoruz. Tüm bu uğraşlar sonucunda her mekana özel, bir hikaye ortaya çıkıyor ve bu hikayeyi özenle seçilmiş aksesuarlarla tamamlıyor, daha da kişiselleştiriyor ve esas sahiplerine teslim ediyoruz.

K1 Mimarlık olarak ise bu hizmetimizi, daha limitli olmakla beraber mekânsal, daha az detaya inerek gerçekleştiriyoruz. Tavsiye edilmeyi önemsiyor, projeleri, mimarlık sanatı ve bilimin öngördüğü kurallar ile müşteri tercih ve ihtiyaçlarının belirlediği sınırlar arasındaki en optimum noktada, müşteri memnuniyeti odaklı uyguluyoruz.

e-mail: info@k1mimarlik.com

Telefon: 0 (532) 372 89 18